Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day

content_Всесвітній_день_прибирання_4Керівникам структурних підрозділів у сфері культури РДА, МВК (міст обласного значення), ОТГ Київської області

Керівникам закладів/підприємств культури обласного підпорядкування

 

 На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 26.08.2020 року № 11417/11-13/01/2020 до листа Міністерства молоді і спорту України від 26.08.2020 року № 3067/3.4. щодо щорічної міжнародної соціально -екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» (далі – Акція). управління культури Київської обласної державної адміністрації інформує.

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» (далі – Акція).

У 2020 році заплановано проведення традиційної Акції 19 вересня 2020 року о 10:00 в усіх регіонах України з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

 Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

         1. Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

         2. Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля.

         3. Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

З метою належної організації Акції просимо розглянути можливість інформаційного та організаційного сприяння її проведенню, а саме: розмістити інформацію на офіційних вебсайтах та у соціальних мережах, сприяти організації всеукраїнської соціально-інформаційної кампанії «Побачив? Прибери!».

Просимо проінформувати управління про результати проведеної роботи щодо підготовки та реалізації акції до 23 вересня 2020 року (електронна адреса: info@cultkoda.gov.ua).

 Деталі Акції на сайті  www.letsdoitukraine.org  та в соціальних мережах      www.facebook.com/letsdoitukraineeco,      https://www.instagram.com/letsdoitukraine.

content_Всесвітній_день_прибирання_3