Всесвітній день здоров’я

SAM_8161_

 Матеріал поданий без змін

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Ірпінській центральній міській бібліотеці 9 квітня було оформлено тематичну виставку «Людина і здоров’я» та проведено годину здоров’я «Корисні поради для вашого здоров’я».

Захід відкрила завідувач Ірпінської ЦБС Циганенко Олена Єгорівна, вона розповіла про історію свята, основні його традиції, медичні винаходи, присвячені цій даті. Ознайомила слухачів із  основними складовими здоров’я: психічне, фізичне, соціальне, духовне, інтелектуальне здоров’я. Зацитувала вислови відомих людей на дану тему:

«Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я». (А. Шопенгауер).

«Здоров’я до того переважує всі останні блага життя, що насправді здоровий жебрак щасливіший від хворого короля». (А. Шопенгауер).

«Головним засобом попередження хвороб є гармонійний розвиток духовних і фізичних сил людини». (П. Лесгафт).

Відвідувачі переглянули відео «14 порад про здоров’я людини та стимул до здорового способу життя».

На зустріч було запрошено психолога психо-неврологічного диспансеру Корнієнко Тетяну Олександрівну, яка поспілкувалася зі слухачами, учнями 10 класу Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17 та всіма охочими, поцікавилася їхніми поглядами на тему здоров’я. Розповіла про основи здоров’я, зробивши основний акцент на необхідності його збереження, зокрема – психологічної складової. Також психолог  запропонувала всім виконати фізичні вправи для зміцнення власного організму організму.

SAM_8166_

SAM_8168