Вона наш витвір, наша мрія – Соборна, вільна Україна

IMG_20200122_142352Матеріал поданий без змін                   

      Благословенний будь, мій краю

                                                                                         Моя земля, мій дивоцвіт…

                                                     Сьогодні вся Вкраїна відзначає

                                                                                   День Злуки, день єднання первоцвіт.

          22 січня у читальному залі Баришівської центральної бібліотеки для дорослих  було проведено засідання молодіжного клубу «Бригантина» – годину державності: «Вона – наш витвір, наша мрія Соборна, вільна Україна» з учнями 9-«Б» класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова ( вчитель історії Садова Г.Г.).

          Провідний бібліотекар відділу обслуговування Марченко Р.В. розповіла про історію цього свята, про боротьбу українського народу за соборність своїх земель, бо це одна з важливих  сторінок нашого минулого та здійснення мрії, яку віками втілювали наші пращури – об’єднання  Сходу і Заходу України.

         Учні з цікавістю прийняли участь у квесті:»Ми – це Держава велика і сильна. Ми – українці, наш дім – Україна».А також виготовили сонях- оберіг України під назвою:»Любов до Батьківщини вустами молоді»,  в якому  на пелюстках написали свої побажання для нашої України і для її майбутнього.

       Пантелусь Андрій, Корж Вероніка, Мазур Оксана, Конопля Дмитро, Верес Анна, Сук Софія  та інші прийняли участь у флешмобі:»Серце віддане Україні». Учні прикрасили  карту України сердечками-областями , щоб у нашій країні нарешті запанував мир та злагода і, щоб наші кордони охороняла не важка зброя, а добросусідство і співпраця.

    Присутні ознайомились і переглянули  книжково-ілюстративну виставку: «Соборна Україна – символ національного єднання».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто в різні часи боровся за єдність і незалежність України  та виконали Гімн .

   Захід подарував розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування              

Баришівської  центральної бібліотеки для дорослих    

                                                                                                                          С.А Черватюк

IMG_20200122_134143

IMG_20200122_141928