Вишневе – місто духовності та добра

800px-Gerb_vishneve_0317До 130-річчя з дня утворення міста Вишневе  та до Обласної краєзнавчої акції «Бібліотека: день за днем»

Цього року Вишневе відзначає особливу дату – 130-ту річницю з Дня народження. В цей день у місті відбулися виставки виробів ручної роботи та художнього мистецтва за участі художників міста та району, виступи дитячих колективів міста, міських колективів та гостей міста, традиційний парад близнюків.
Києво-Святошинська центральна районна бібліотека для дорослих долучилася до святкування дня народження міста. Працівники бібліотеки презентували на центральній вулиці розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Вишневе – місто духовності та добра».
Епіграфом цієї виставки стали слова поета, жителя м. Вишневе Валентина Лямічева « «Духовність» і «Добро» – святі слова, коли вони живуть – і нація жива».Особливе місце серед матеріалів, представлених на виставці займає історико-краєзнавче видання ”ВИШНЕВЕ. 130 років”,. «Книга, яку ви тримаєте в руках, висвітлює історію рідного міста, етапи становлення, найважливіші події, факти, розповідає про вірних та працьовитих людей, які проживають на його території. Вона є своєрідною мозаїкою з імен, вулиць, пам’ятних та визначних дат. Читаючи книгу, ми маємо можливість не тільки перегорнути забуті сторінки, крізь призму років згадати рідних нам людей. Побачити їх молодими й щасливими, але й виконати щасливу місію – зберегти історичну пам’ять, збудувати мости для наступних поколінь» (Ілля Діков, міський голова м Вишневе). У книзі описано багатогранну історію міста від часу його заснування до сьогодення. історію становлення та розвитку підприємств та організацій, які діють на його території. висвітлено знаменні події, що стосується міста та його жителів.

IMG_4866

IMG_4793

IMG_4820

IMG_4862

IMG_4795

IMG_4857

IMG_4863

IMG_4864