Виставка скарбів бібліотеки на VHS-носіях: до Року англійської мови в Україні

IMG_1046Касетна стрічка повертається в якості пристрою для зберігання величезних обсягів інформації. Дослідники з Fuji Film в Японії і IBM в Цюріху (Швейцарія), вже створили перші прототипи, які дозволяють зберігати 35 терабайт даних – близько 35 мільйонів книг, на картриджі розміром всього 10х10х2 сантиметри.

Наші батьки виросли на образі «Попелюшки», який створили ще у 1947 році режисери Надія Кошеверова і Михайло Шапіро на кіностудії «Ленфільм». У 90-ті, коли вперше стали доступні відеокасети із зарубіжними фільмами, цей образ був «відкорегований» повнометражним музичним мультфільмом студії Walt Disney Productions 1950 року. З того часу багато води витекло, змінився світ, змінилися носії інформації.

IMG_1030

Отже, скарби бувають не тільки книжковими, але й касетними! Так-так, касетними, адже не в кожній оселі зараз є ці дивні, на сучасний погляд пристрої, для відтворення інформації! Київська обласна бібліотека для юнацтва пропонує екскурс в минуле. Для Вас, любі користувачі,  інсталяція відеокасет з художніми фільмами англійською мовою, та відео курс англійської мови від BBC для наших наймолодших читачів.

Протягом 2016 року у бібліотеці планується провести ряд заходів із популяризації англійської мови. Запрошуємо Вас долучитись до нас, щоб провести вільний час із користю.

IMG_1044IMG_1034IMG_1029IMG_1012