Виставка «Публічна бібліотека: фотоесе Роберта Доусона» (26.09.2016)

afishaЗ 27 вересня по 8 жовтня 2016 р. в Національному музеї літератури України (м.Київ) буде експонуватися виставка «Публічна бібліотека: фотоесе Роберта Доусона», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.

«Публічна бібліотека. Фотоесе» – проект американського фотографа Роберта Доусона, над яким він працював понад 18 років. Понад 17000 публічних бібліотек працюють у США. Фотографії Роберта Доусона показують динамічну і важливу для людей і країни систему бібліотек, існування якої може бути під загрозою. Фотохудожник вважає, що у добу цифрових технологій бібліотека перевинаходить себе. Що повинно бути у бібліотеці? В якій формі ми хочемо зберігати інформацію та культуру? Від бібліотек вимагається все більше – вийти за рамки обміну книжками і перетворитися на громадські центри. Проект Американського дому в Києві.

Офіційне відкриття виставки: 27 вересня 2016 р. об 11.00 в Національному музеї літератури України (м.Київ, вул.Богдана Хмельницького, 11), 3 поверх.

До участі у відкритті запрошені: представники Міністерства культури України, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко, представники Посольства США в Україні, директор Американського дому в Києві, директори національних бібліотек.

Організатори виставки: Міністерство культури України, Національний музей літератури України, Українська бібліотечна асоціація, Посольство США в Україні, Американський дім в Києві.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку!

Вхід на виставку безкоштовний при наявності спеціального запрошення. Просимо завантажити дане запрошення, роздрукувати та показати при вході на виставку.

Джерело