Видавнича діяльність – 2022

Курбас  Лесь Курбас: засновник нового українського театру : методико ̶біографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». ̶ К., 2022. ̶ 73 с. .Матеріали створені до 135-річчя відомого українського режисера та драматурга Леся Курбаса та до 100 ̶річчя з дня заснування театру «Березіль».Методична частина містить рекомендації з проведення тематичних масових заходів: книжкової виставки, віртуальної виставки, круглого столу, онлайн-конференції, літературного вечора. Також містить матеріали для мультимедійного проекту “Лесь Курбас у Києві”; посилання на інформаційні матеріали в електронному доступі; список літератури для підготовки до роботи.

Завантажити

 изображение_viber_2022-04-28_14-51-09-883  Київщина крізь віки: адміністративно-територіальний устрій Київщини: історико-краєзнавча довідка до 90-річчя утворення Київської області / уклад. Людмила Соколовська; КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2022. – 70 с.

Довідка присвячується 90-річчю утворення Київської області. У виданні розглядається історія адміністративно-територіального поділу Київщини з 1471 року до сьогодення. А саме, періоди Київського воєводства, військово-полкового поділу, Київської губернії, Київського намісництва, Київської губернії після третього поділу Польщі та при радянській владі, створення Київської області та зміни поділу у складі Української РСР, Київської області за роки незалежності України в тому числі процеси декомунізації та децентралізації Київщини. Зміни розташовані у хронологічному порядку.

Завантажити

 Збирачі ідентичності  Збирачі української ідентичності : Частина І : інформаційно ̶ біографічне видання / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва».  ̶  К., 2022.  ̶  100 с.Матеріали створені до до ювілеїв українських етнографів, фольклористів, археологів та істориків ̶ українознавців: Опанаса Марковича (200 років), Федора Вовка (175 років), Олександра Русова (175 років), Мелітона Бучинського (175 років), Олексія Маркевича (175 років), Богдана Лепкого (150 років).