Вдивляючись в рядки пророчі: до дня народження Тараса Григоровича Шевченка

IMG_20170305_135047«Свою Україну любіть,

Любіть її …

Во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть!»

Долі Тараса Шевченка й України – невіддільні. Він жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі!

Шануючи сьогодні Кобзаря як символ українства, вклоняємось йому за те, що він – єдиний поет-художник в усій світовій культурі, який врятував націю від виродження в умовах колонізації російською імперією. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.

У Київській обласній бібліотеці для юнацтва розгорнута книжкова виставка «Вдивляється Тарас у душу України», головною метою якої є вшанування пам’яті великого Кобзаря. Користувачі мають можливість докладно ознайомитися із життям і творчістю Тараса Григоровича Шевченка та  за бажанням зачитати  улюблені вірші.

 Творчість Тараса Шевченка  давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії. 

IMG_2329 IMG_2325