Бібліотека – центр екологічної культури

IMG_1252«Зелені ініціативи» набувають популярності серед українців. Впровадження Зеленого офісу робить не лише дружнім до довкілля, а й відкриває нові можливості перед організацією. Є загальновідомі концепції «зеленого офісу».

Наразі 1/4 частина землян живе в умовах повної або часткової заборони на поліетиленові пакети. Так, Данія ввела податок на безкоштовну роздачу поліетиленових пакетів ще у 1994 році. В результаті такого нововведення попит на поліетилен у країні знизився на 90%.

В Україні існує проект Закону №3237 «Про обмеження виробництва, використання, ввезення та розповсюдження полімерних пакетів», що  був зареєстрований у ВРУ 6 жовтня 2015 року. Його ініціатор – Максим Поляков. Законопроектом передбачається повна заборона використання полімерних пакетів, строк повного фізичного, хімічного, термального або біологічного розчеплення яких перевищує п’ять років. Виключення становлять екологічні полімерні пакети, які повинні складатись не менш ніж на 90% із вторинної сировини.

Сьогодні, 07 квітня до Всесвітнього дня здоровʼя, в Київській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася тематична зустріч «Бібліотека –  центр екологічної культури».

Р. С. Борисенко – громадський діяч, та космогностик – О. М. Зінченко розповіли присутнім про гармонію людини і природи, про принципи здорового харчування, про те, як важливо тримати рівновагу всередині людини.

IMG_1054

Директор бібліотеки – Г. Й. Сорока розповіла присутнім про поняття духовності та  її роль у процесі соціалізації підростаючого покоління. Заступник директора з науково-методичної роботи Т. І. Василькевич розповіла про співпрацю бібліотеки з проектом з освіти для сталого розвитку «Вчителі за демократію», що діє в багатьох регіонах України.
IMG_1055

Під часу заходу презентували літературу екологічного напрямку з книжкової виставки «Екологія: тривоги чи надії», та інформаційну довідку «Живе обличчя рідної землі».

IMG_1245