Бібліотека – культурно-освітній простір для громади

2 (1)Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи КЗ ІСР «Іванківська публічна бібліотека» 

 27 травня в приміщенні Будинку культури  був проведений семінар для працівників культури Іванківської ТГ. Надія Бірюк, начальник ВКТМС повідомила про реєстрацію статутних документів комунальних закладів культури та представила їх керівників: Лугиню Н.Д. – директор КЗ ІСР «Іванківська публічна бібліотека», Ступак О. В. – директор КЗ ІСР «Іванківський Будинок культури». Підвела підсумки роботи закладів за І квартал 2021р. в умовах карантину, зробила аналіз їх господарської та соціокультурної діяльності.

Бібліотечні працівники КЗ «Іванківська публічна бібліотека» продовжили семінар на тему: «Бібліотека – культурно-освітній простір для громади» в читальному залі Публічної бібліотеки.

Н. Д. Лугиня, директор ПБ,  проінформувала присутніх про роботу бібліотек Іванківської селищної ради в умовах нового адміністративного устрою. Привітала з ювілеєм бібліотекаря Блідчанської бібліотеки-філії та представила нових працівників бібліотек с. Жміївка та Димарка. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять передчасно померлої Ліни Прокопчук, бібліотекаря з с. Жміївка.

Провідний методист А. В. Гончаренко надала методичні поради щодо участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнку «Я і мої права» (до 25-річчя Конституції України), Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!», Всеукраїнському соціологічному дослідженні «Сучасна молодь у стилі української незалежності», присвячених 30 річниці Незалежності України. Зробила огляд діяльності бібліотек Іванківської ТГ у соціальних мережах.     

І. К. Симоненко, провідний бібліотекар ВКіО, ознайомила присутніх із станом переобліків, вивчення, ведення документації в зв’язку з реорганізацією ЦБС та створення КЗ ІСР «Іванківська публічна бібліотека.

В. Г. Коваленко, заступник директора, надала методичні поради: «Заходи в бібліотеці влітку, або інтелектуальне дозвілля. Промоція читання».

Л. І. Яковенко, бібліограф ПБ, надала поради та консультацію по веденню краєзнавчої картотеки.

          Бібліотекарі отримали позитивні емоції, нові знання, творчі ідеї.

Алла Гончаренко, провідний методист Іванківської ПБ

8

11

3 (1)

7