Болить душа за Україну

90-років90 років Київщині

Обласний бібліотечний марафон «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини»

Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи бібліотеки смт Чабани Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області
 
У всі часи, в усіх країнах, державний прапор був і залишається однією з найвищих і найбільш шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення. Під цим знаменом наш народ ішов до проголошення самостійної України. Державний прапор є одним з основних символів нашої держави, її гордістю. Він об’єднує український народ. З цим символом України в серці наші бійці мужньо боронять українську землю від рашистів. Сьогодні завдання кожного з нас – зберегти цей символ у своєму серці.
До Дня українського прапора та з нагоди 90-річчя утворення Київської області бібліотека смт Чабани презентує авторську поетичну хвилинку «Болить душа за Україну». Свою поезію «Молитва» , «Київщина» та «Київська область» читає поет Чабанівської громади Едуард Дегодюк.
Едуард Григорович Дегодюк – поет, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Європейської академії природничих наук (1935р.н.)
Видані збірки::2 збірки “Роздуми»,”Праматері чин”,”Мудрість мольфара”,”Болить душа за Україну”, видано більше 300 друкованих наукових праць а також історичні книги: “Лиман”, “Чабани”.
Підготовлені до видання праці:”Козацтво – феномен землі українського краю” і”Народовладдя – майбутнєУкраїни: стратегія поступу сталого розвитку»
   Раїса Іщенко, завідувачка бібліотекою смт Чабани Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області