Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців

novyny-Korystuvatski-rozmiry-33-1024x576Багато мовних курсів стали безкоштовними для українців у період війни з рф.

Важливо: під час реєстрації вказуйте українську як рідну мову, щоб отримати доступ.

Lingo Hut https://www.lingohut.com/uk. Понад 45 мов, 125 уроків вивчення корисної лексики без попередніх знань.

Polyglot https://www.youtube.com/channel/UCB_g2sOqQeaKBP6GfT1icsw/playlists. 15 мов, відео, кожен курс містить 100 уроків.

Audiolang http://audiolang.info/ua/. Основна частина матеріалів представлена у вигляді аудіофайлів, можна скачати або вивчати в режимі онлайн.

Drops https://languagedrops.com/ukraine. Щоб отримати доступ до безкоштовної преміум підписки на рік, заповніть форму.

Busuu https://www.busuu.com/ru/c/ukraina-navchaisya-bezkoshtovno. Дарує 90 днів преміум-підписки для вивчення всіх 12 доступних на сервісі мов.

DuoLingo https://blog.duolingo.com/duolingo-statement-ukraine/. Безкоштовний безстроковий доступ до англійської мови у додатку.

LingQ https://www.lingq.com/uk/. Відкрили преміум-аккаунт для українців, доступно 24 мови, для активації зверніться до служби підтримки.

UTalk https://utalk.com/uk. Понад 100 мов, кожна складається з 60+ топіків,на вивчення однієї мови знадобиться близько 180 годин.

Ling App https://ling-app.com/. Більше 60 мов для вивчення, безкоштовне користування додатком для українців.

Preply https://preply.com/ua/stand-with-ukraine. Скасували комісію для українців та допомагають переселенцям знайти репетиторів-волонтерів з іноземної мови.

Mondly https://ru.mondly.com/. Більше 30 мов, безоплатний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн – під час реєстрації вказуйте українську як рідну мову для преміум-доступу).

Lingvø Studija https://www.youtube.com/channel/UCIJei5pfOB55ysfm9G1zatA/videos. Відео-уроки з вивчення чеської та словацької мови з українськими субтитрами.

Eduárd Baloga https://www.youtube.com/channel/UC_5-QN0ak4s6ZCj7s_VyQfA/videos. Відео-уроки з вивчення угорської мови з українським вчителем.

Tutlo https://hello.tutlo.com/help-for-ukraine. Онлайн-заняття з польської та англійської для дітей і дорослих. Уроки проходять у формі інтерактивних вебінарів із лекторами.

Obywatelki http://obywatelki.cjo.pl/2022/03/01/bezplatne-kursy-j-polskiego-dla-uchodzcow-z-ukrainy-dorosli-mlodziez-dzieci/. Курси польської мови для біженців з України різного віку, для реєстрації треба направити свої дані на мейл obywatelki@cjo.pl.

Goete Institut https://www.goethe.de/prj/mwd/uk/deutschueben.html. Безкоштовні відео-уроки для вивчення німецької мови.

Deutschtrainer https://learngerman.dw.com/uk/deutschtrainer/c-57366670. 100 інтерактивних уроків за темами для вивчення німецьких слів, є українські пояснення.

Nicos Weg https://learngerman.dw.com/uk/nicos-weg/c-57366636. Уроки з вивчення німецької граматики, є українські пояснення.

Джерело – Українськй кризовий медіа-центр