«Антитіла» презентували знятий на передовій кліп «Фортеця Бахмут» (відео)

1676310967-996Гурт «Антитіла» представив відео на нову пісню «Фортеця Бахмут», присвячену незламному місту та його оборонцям. Кліп викладений на Ютуб-каналі гурту

Як зазначається, відео зняте просто на передовій у Бахмуті, а головними героями стали воїни 45 окремої артилерійської бригади. Зйомки були погоджені, скоординовані і підтримані командуванням Сухопутних військ ЗСУ.

“Майже три доби при мінусовій температурі та за несприятливих погодних умов тривали зйомки відеороботи «Фортеця Бахмут» на справжніх позиціях під час виконання бойових завдань під Бахмутом. Під наглядом ворожих розвідувальних апаратів, БПЛА та постійною загрозою влучання по позиціях ворожими касетними снарядами, “ланцетами” внаслідок контрбатарейної боротьби ворога”, – зазначено в релізі.

За словами авторів, ідея кліпу полягає в тому, що снаряди з написаними на них цитатами з пісні відправляються підрозділом у напрямку ворога і знищують його саме словами з пісні. У ролику можна побачити реальні влучання по реальних ворожих цілях з гармати М777.

«Бахмут став одним із символів цієї війни. І пісня, і кліп присвячені Збройним силам України і всьому українському народу, який чинить шалений опір російським окупантам», – зауважили автори.

Гурт також презентував нову пісню про Бахмут на музичному фестивалі Sanremo-2023 в Італії, про що повідомила пресслужба Мінкульту в Телеграмі. «Музиканти заспівали про Бахмут та стали спеціальними гостями суперфіналу італійського фестивалю», – повідомили у міністерстві.

Фото: antytila_official/Instagram

Джерело

Джерело