Американська акторка Джессіка Честейн відвідала Охматдит

630_360_1659885148-284Американська акторка та продюсерка Джессіка Честейн прибула до Києва та відвідала дитячу лікарню “Охматдит”. Про це повідомляє Суспільне. У лікарні акторці розповіли про роботу медичного центру під час воєнного стану та передали подарунки від малечі. Честейн відвідала дітей із Херсона та Чернігова, які проходять лікування в ОхматдитіТакож, згідно з повідомленням, Честейн планувала поїхати в Ірпінь та зустрітись із Президентом України Володимиром Зеленським і головою ОП Андрієм Єрмаком.
Як повідомлялося, у червні в Україну приїжджав американський актор Бен Стіллер. Він відвідав звільнені від загарбників міста в Київській області та зустрівся із Зеленським. Також Україну під час війни відвідала голлівудська акторка Анджеліна Джолі.
630_360_1659894915-288Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак подякував американській акторці Джессіці Честейн за те, що погодилася приїхати в Київ, адже дуже важливо, що всесвітньо відомі люди підтримують Україну у боротьбі за свободу. Про це він написав у Телеграмі«Дуже важливо, що всесвітньо відомі люди підтримують нашу державу у боротьбі за свободу. Завдяки цьому про події в Україні та злочини росіян знає весь світ. Правда на нашому боці». Він зазначив, що Честейн відвідала Офіс Глави держави. «Під час зустрічі з Володимиром Зеленським ми обговорили підтримку України та українців у війні проти росії», - додав керівник ОП.