Акція «Подаруй дитині книгу» НДСЛ «ОХМАТДИТ»

IMG_26877 серпня КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» спільно із ГО «Слово мудрости» долучилися до акції «Подаруй дитині книгу», яку оголосив Центр медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ». Директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Г. Й. Сорока розповіла маленьким пацієнтам про бібліотеку, та запросила стати нашими читачами. Кожен бажаючий вибрав собі книгу до душі, також дітки брали книги своїм друзям з лікарні, тим, хто не зміг прийти на захід.

А захід був чудовий, розвиваючий! Ольга Папіна, член ГО «Слово мудрости» розповіла діткам про звуки, та про те як розвивати мовний апарат. Для цього всі в голос казали важкі для вимови звуки та скоромовки. А під час мовного діалогу ми створили дві команди, та вправлялися у красномовстві.

IMG_2708IMG_2705

Презентація про історію музики, про те, як звуки впливають  на свідомість діти дізналися з мультимедійної презентації «Секрети музики», окремим доповненням стали книги «Секрети музики», яку отримали усі охочі.

IMG_2695IMG_2717

.

.

.

.

.

.

Зворотнім зв’язком цієї роботи стала ідея оголосити акцію у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» «Подаруй дитині книгу», та розповісти видавництвам, з якими співпрацюємо, для допомоги діткам НДСЛ «ОХМАТДИТ».

IMG_2728IMG_2690