Бібліотеки Київщини

Лого акціїВ 2017 році на базі КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” пройшла обласна краєзнавча акція «Бібліотека: день за днем», започаткована до 85-річчя утворення Київської області. 29 листопада 2017 року пройшов обласний семінар-практикум «Сучасна бібліотека, що обслуговує юнацтво: нові тенденції і вимоги», під час якого відбулося урочисте підведення підсумків проведеної роботи.

У 2018 році, на методичній раді, прийнято рішення про започаткування віртуальної рубрики «Бібліотеки Київщини» на сайті нашої бібліотеки. Мета рубрики «Бібліотеки Київщини» – рекламування та популяризація бібліотечних закладів Київської області, що обслуговують юнацтво та молодь.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

16 січня, Семиполківська сільська бібліотека (Броварського району)

Музична подорож «Гімн Різдва Миколи Леонтовича»

7 лютого 2018, Баришівська ЦБС

Поетичний вечір «Милує душу дивний світ»

7 лютого 2018, Броварська РЦБС

семінар-практикум «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках-філіях КЗ БРР «Броварська РЦБС» та книгозбірнях ОТГ» за участю бібліотечних фахівців ЦРБ, бібліотек-філій Броварської РЦБС та книгозбірень об’єднаних територіальних громад.

9 лютого 2018, Баришівська ЦБС

Семінар-практикум для бібліотечних працівників Баришівської ЦБС «Роль бібліотеки у наближенні книги до читача, формування культури читання»

14 лютого, Богуславська ЦБС

Огляд літератури, присвяченої Дню святого Валентина – “Амур Всемогутній”

19 лютого, Ставищенська ЦРБ

Історичний екскурс  до Дня Герба України « Знак державний головний – воля й сила є у нім»

20 лютого, Богуславська ЦБС

Виставка-пам’ять “Небесна Сотня – шлях у безсмертя”

22 лютого, Баришівська ЦБС

Година мужності «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе», приурочена пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню виведення  військ  колишнього СРСР  із Афганістану

2 березня 2018, Баришівська ЦБС

Засіданні літературно-мистецького об’єднання «Краєзнавча Баришівщина» відбулася  презентація 13-ї  збірки  члена Спілки письменників України, нашого земляка, з села Поділля Василя Павловича Цілого «Ключі від раю».

9 березня 2018, Баришівська ЦБС

Участь у Загальноукраїнському флешмобі “Молодь читає Шевченка (вірш Т.Г. Шевченка «Розрита могила»). Книжково-ілюстративна виставка «Тарас Шевченко – світова наша слава». Флешмоб для учнів 10-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Зерова 

13 березня 2018, Ірпінська МЦБС

Літературно-мистецьке свято «Живе і вічне слово Кобзаря»

14 березня, Баришівська ЦБС

Відзначення Дня українського добровольця в Баришівці

15 березня, Ставищенська ЦРБ

Літературна година “Всесвітня велич Кобзаря”