Видавнича діяльність – 2018

Волонтерство-1 Волонтерство, як засіб формування духовної культури молоді : інформаційно-методичні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2018. – 20 с.Матеріали містять загальну інформацію про поняття «волонтерства», про історію його виникнення, відомі світові течії та розповсюдження в Україні. Підіймається питання впливу волонтерського руху на духовне виховання молодих українців. Інформація буде корисною для вихователів, вчителів, учнівства та студентства.
Гончар-1

Собор слову Олеся Гончара : біобібліографічна довідка / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2018. – 18 с.

Матеріали містять біографічні дані про українського радянського письменника, літературного критика, громадського діяча – Олеся Гончара. Бібліографічна частина містить перелік рекомендованої літератури з числа актуальних періодичних видань. Інформація буде корисною для вихователів, вчителів, учнівства та студентства.

Генетичний код-1

Генетичний код національної культури : біобібліографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2018. – 20 с.

Матеріали створені до ювілеїв видатних українських діячів культури та містять біографічні дані про: Платона та Іларіона Майбород,  Людмили Старицької-Черняхівської та до 100-річчя створення Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди.

Бібліографічна частина містить перелік рекомендованої літератури з числа актуальних видань. Інформація буде корисною для вихователів, вчителів, учнівства та студентства.

Науковий потенціал1-1

Науковий потенціал Української держави : інформаційно-методична довідка / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2018. – 23 с.

Матеріали створені до 100-річчя  утворення Національної Академії наук України, та до 100-річчя з дня народження видатного українського вченого Бориса Патона.

 Інформація буде корисною для вихователів, вчителів, учнівства та студентства.

Вибір читача Вибір читача – 2017: рекомендаційний анотований список літератури: за результатами соціологічного дослідження «Краща книга 2017 року» / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2018. – 23 с. Список містить книги що користуються попитом в читачів. Був сформований за результатами соціологічного дослідження «Краща книга 2017 року» що проводилося на базі бібліотеки. Для зручності вибору описи книг мають графічні позначки: мова видання, країна автора, інформація про ілюстрування видання чи екранізацію твору і т.п.. Всі книги зазначені в списку наявні в фондах КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для юнацтва». Для зручності пошуку рекомендаційний список має допоміжні покажчики: авторів та назв творів. Видання адресоване бібліотечним працівникам, читачам бібліотеки та всім хто шукає, що почитати.
Дрюон Історія може бути цікавою і захоплюючою: до 100-річчя знаменитого французького письменника та політика Моріса Дрюона, відомого своїми історичними романами : огляд творчості / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – Київ, 2018. – 22 с. Видання містять інформацію про життя та літературну творчість знаменитого французького письменника та політика Моріса Дрюона, аналіз циклу історичних романів «Прокляті королі», інтерв’ю з Морісом Дрюоном взяте в 2005 році коли він приїздив в Україну, цитати з творів, бібліографію та фільмографію творів автора. Видання адресоване бібліотечним працівникам, історикам, літературознавцям, та всім зацікавленим творчістю Моріса Дрюона чи жанром історичних романів.
****** ******
****** ******