Структура

 структура1Структура бібліотеки

Керівництво Київської обласної бібліотеки для юнацтва

Директор бібліотеки – Сорока Галина Йосипівнамагістр книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії, ветеран праці. Трудова діяльність з 1975 р. Бібліотечній справі Галина Йосипівна віддала майже 40 років. У Київській обласній бібліотеці для юнацтва працює з 2001 року, проявивши себе високопрофесійним спеціалістом, наполегливим, творчим працівником, людиною з неабиякими організаторськими здібностями. За час роботи Галини Йосипівни бібліотеку перейменовано з Київської державної обласної бібліотеки для юнацтва ім. Я. Галана на Київську обласну бібліотеку для юнацтва. Створено новий Статут бібліотеки. У 2003-2007 роках  бібліотеку намагались виселити з орендованого  приміщення. За цей період відбулось більше 30 судових засідань. Але зусиллями директора Сорока Г.Й. та підтримкою трудового колективу вдалось відстояти бібліотеку і відновити договірні угоди на оренду приміщення для бібліотеки. Під керівництвом  директора в бібліотеці зроблено новий ремонт, замінено меблі, комп´ютеризовано робочі місця, проведено інтернет.

 Контакти: т. (044) 529-35-81; e-mail : kobu-80@ukr.net

Заступник директора з науково-методичної роботи − Василькевич Тетяна Іванівнамає вищу освіту в області бібліотекознавства. Працює в бібліотеці з 2004 року, на посаді заступника директора з 2007 р. 

Контакти: т. (044) 529-57-02; biblioteka.kobu@gmail.com

Головний бухгалтер – Опіч Галина Григорівна. Обіймає посаду з 2013 року.

Зав. науково-методичним відділом – Кліменко Наталія Олександрівнамає вищу освіту. Працює в бібліотеці з 2013 року, на посаді завідуючої з 2016 року. 

Зав. інформаційно-бібліографічним відділом − …

Зав. відділу комплектування фондів та каталогізування документів  − Яворська Ніна Володимирівнамає вищу освіту в галузі бібліотекознавства. Працює в бібліотеці  з 1982 року, на посаді зав. відділом з 1995 р.

Зав. відділу обслуговування користувачів – Шмідт Олена Олександрівна, має профільну бібліотечну та філологічну  освіту. Загальний стаж роботи у бібліотеці 16 років. У КОБЮ працює з 2015 року.

Зав. відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів  − Кіслєнкова Людмила Володимирівна, має вищу технічну освіту. Працює в бібліотеці з 1998 року, на посаді зав. відділом з 2006 року.

Завідувач відділу господарсько-технічного забезпечення - Штойко Олександр Костянтинович. На посаді з 2016 року.