Про бібліотеку

 КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” (КОБЮ)  щиро вітає Вас на сторінках нашого нового сайту!

Колишня назва бібліотеки – Київська  Державна обласна бібліотека для юнацтва ім. Я. Галана.

Бібліотека здійснює бібліотечне,бібліографічне і довідково-інформаційне обслуговування юнацтва та спеціалістів з питань виховання, освіти, соціальної адаптації, організації дозвілля молоді. Займається просвітницькою роботою, популяризацією української книги. Завданням бібліотеки також є сприяння розвитку інформаційного, культурного потенціалу студентської молоді за допомогою історичних уроків, днів інформації, майстер-класів для студентства та книжкових виставок.

Фонди бібліотеки налічують 50 тис. екземплярів книг та інформаційних документів з усілякої тематики. Підбірка літератури спрямована на учнівську молодь, студенство, вчителів, педагогів. Також у наших залах можна знайти літературу для дітей, художню літературу, найрізноманітнішу періодику, що налічує 180 назв газет та журналів.  Цікаво в нас буде й тим, хто пише наукові роботи, як то: реферати, курсові, науково-дослідні роботи студентів, тощо. Крім книг представлені нотні видання, а також широкий вибір альбомів з мистецтва − понад 3,5 тис. примірників з усіх видів та жанрів.

Щорічно бібліотека обслуговує більше 5 тисяч користувачів (зареєстровано читачів), при загальній кількості відвідувань – 26102. До бібліотеки звертається молодь з усього міста Києва, для одержання літератури та інформації з усіх галузей знань, так як фонд бібліотеки є універсальним і комплектувався на протязі багатьох років. Щорічна книговидача – близько 110 тис. примірників, з них приблизно 65% – книги, та 35% – періодика.

У нас є WiFi, у читальній залі є де підключити ноутбук для зарядки, є всі умови для спокійної роботи. Також, для користувачів нашої бібліотеки працює ксерокс, ламінатор, а для бажаючих залишатися в курсі світових новин — телевізор.

За зміст інформації, викладеної на сайті, адміністратор сайту відповідальності не несе.

Докладніше…