Із серії «Подаровано користувачами»: Римма Самарская

Без названияРимма Самарская, молода жінка, хороший лікар і чудова людина. Але крім того вона відкрила у собі талант до написання детективних романів. Сьогодні фонди КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» поповнилися трьома екземплярами з підписами автора. Перша книга «По твоему следу», захоплююча історія кохання, жадібності, підміни людських чеснот вадами, породженими сучасним суспільством. Зустріч із прекрасною незнайомкою у музеї запаморочила голову Олексію Вагнеру. Її звали Надія.

Друга книга «Платиновая цепочка»: найважчий іспит життя доводиться здавати майорові Вагнеру. Несподівана зустріч з давньою знайомою стає справжнім випробуванням для нього. Та, що поранила його болючіше всіх, знов постала в його житті!

І третя книга, «Алмаз «Голубая волна»: таємничийдіамант, під назвою “Блакитна хвиля” відомий з давніх часів, як печатка самого царя Соломона, проникає крізь завісу часу в наші часи. Він приносить з собою не тільки свою унікальність і витонченість, але і довгий кривавий слід.

Любі друзі, ці новинки чекають Вас на абонементі нашої бібліотеки, на виставці нових надходжень: «Крилате слово від сучасника»

IMG_2680IMG_2672IMG_2676IMG_2677