Фандрейзингова діяльність бібліотеки

fundraising-fb-225x20026 лютого 2019 року по запрошенню генерального директора    КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для дітей” Зніщенка М.П. завідуюча відділом  комплектування фондів та каталогізування  документів КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва”  Яворська Н.В. та завідуюча відділом  обслуговування Шмідт О.О.здійснили  відбір літератури в  “КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для дітей” з метою поповнення  книжкових фондів  нашої бібліотеки сучасною літературою  на безкоштовній основі.

Микола Павлович провів цікаву екскурсію по бібліотеці  та ознайомив з роботою всіх відділів.

Особливе враження  створив відділ рідкісної книги, де перший заступник   генерального директора з наукової роботи,   Соляник Л. П. ознайомила  з цінними виданнями Брокгауза і Ефрона: Енциклопедичним словником 1889 року видання та іншими  стародруками.

У відділі книгозберігання знаходяться видання, які представляють неабиякий інтерес для науковців .

Просторий читальний зал зручно облаштований для маленьких користувачів, де вони із задоволенням переглядають лялькові вистави.

Щорічно КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» обслуговує 15 тисяч читачів, яким видає понад 315 тисяч примірників книг.

Загальний фонд бібліотеки складає понад 270 тисяч примірників документів.

Також в  лютому місяці працівники відділу комплектування фондів та каталогізування документів відвідали обмінно-резервний фонд Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого з метою відбору літератури для Київської обласної бібліотеки для юнацтва та ЦБС Київської області.

Для бібліотек області була відібрана книга  Олега Виноградова “Слово Майдана”, в якій зібрані сто оповідань учасників і очевидців подій, що сталися на Майдані Незалежності з листопада 2013 по лютий 2014 року

У відборі літератури приймала активну участь головний бібліотекар обмінно-резервного фонду Ломачук  Світлана та надавала інформацію про  нові надходження, що стануть у нагоді сільським та районним бібліотекам Київської області.

sdr

sdr

dav

dav

bst