Український буккросинг до 1 вересня

Гарний приклад показали киянам мешканці Дніпра. На минулих вихідних до Читальної арки на Катеринославському бульварі у Дніпрі усі бажаючи приносили шкільні підручники, атласи та наукову літературу. На поличках арки можна було знайти літературу для будь-якого віку та профілю. Серед книжок є як нові видання (наприклад підручники з програмування на Android), так і видання навіть 50-х років. Волонтери, які допомагали усім бажаючим залишити книжки та розповідали загалом про bookcrossing, зазначають, що у день акції, 27 серпня, арка дуже стрімко заповнилася, адже до того стояла тривалий час майже пустою (нагадаємо, що відкрита вона була рік тому).

На кожну книгу волонтери чіпляли наліпку з написом “Не для продажу”, аби запевнити людей, що книжки підлягають лише безкоштовному обміну на добросовісних умовах. А кожному, хто прийняв участь у буккросингу видавали пам’ятні наліпки.

Протягом дня люди окрім того, що брали книжки, встигали їх навіть повертати, і знову брали нові, адже на бульварі є чудові куточки, де можна провести час за цікавою книгою, не відходячи далеко від арки.

Тож отримати необхідну літературу зовсім безкоштовно стало реальним, а окрім того знайти щось на свій смак або саме ту книгу, яку ви довгий час шукали. 

Волонтери зазначили, що планується проведення подібних акцій на інші тематики, тож популярний у всьому світі рух любителів читання набирає обертів і у Дніпрі.