Соборна Україна: від ідеї до життя

FB_IMG_145348764591422 січня Україна та українці зарубіжжя святкують День Соборності. Щорічно це свято відзначається в річницю підписання Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної республіки 1919 року.

21 січня 2019 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» – завідуюча відділом обслуговування користувачів О.О. Шмідт, провідний методист Т.І. Семак, провідний бібліотекар О.В. Уланович відвідали Спеціалізовану школу № 88 з поглибленим вивченням російської мови Печерського району міста Києва.

До Дня Соборності  України бібліотекарями підготовлено і проведено патріотичний  календар «Соборна Україна: від ідеї до життя». Учні познайомилися з історичними подіями соборності нашої держави, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України,   переглянули відео презентацію «Просто любити свій край», яка знайомить із визначними місцями Київської області.

У нашій бібліотеці організована постійно діюча книжкова виставка «Свою Україну люби!..», де в одному  із розділів «Соборна Україна: від ідеї до життя»  розміщена література з історії соборності нашої держави.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки  - це не тільки важлива суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять про дні визвольних змагань. Пишаймося, що ми Українці!

IMG_4794

IMG_4793

IMG_20190121_110756

IMG_4797