РОЗУМНІ ЛЮДИ – ХТО ВОНИ?

Серед знайомих кожного з нас є люди, яких ми вважаємо розумними. Багато хто вважає розумними себе самих. Так чи інакше, є риси, які притаманні розумним людям, незалежно від їх сфери діяльності, соціального статусу, країни проживання і т.п. Розумні люди більше роблять, ніж говорять. Любителі «поумнічать» зазвичай люди не далекі, з досить поверхневими знаннями. Дійсно розумні з більшим задоволенням слухають інших, ніж говорять самі, адже тільки так можна дізнатися безліч корисних і цікавих речей, які можуть збагатити будь-яку людину. Все на світі знають і в усьому розбираються тільки дурні. Розумні люди не втрачають щирого інтересу і навіть цікавості протягом усього життя, завдяки чому вони знають безліч речей, і при необхідності користуються своїми знаннями. Розумним людям без зусиль вдається поєднувати кар’єру, сім’ю і власні захоплення. Дивно, але часто вони добиваються великих успіхів майже у всіх напрямках, якими цікавляться. У розумних і складається все по-розумному. В інтернеті та соціальних мережах вони шукають не останні плітки з життя знайомих, а відстежують настрої в суспільстві і сучасні тенденції, роблячи власні висновки, черпають ідеї для роботи або хобі.

Розумна людина не стане вмирати від безвиході, якщо все пішло не так, як було заплановано. Вона добре розуміє, що падіння і невдачі – така ж частина життя, як злети і тріумфи. Вона буде шукати можливість подолати перешкоду, і, навіть якщо нічого не вийшло, не опустить руки, а спробує пізніше, з новими ідеями і з новими силами.

Розумним людям не потрібно доводити, що вони – найрозумніші. Вони не стануть використовувати чужу дурість, щоб похизуватися знаннями. Вони взагалі нікому нічого не прагнуть довести. Якщо ви настільки розумні, щоб почути їх – добре, якщо ні – це тільки ваша проблема. Розумна людина знає, що завжди можна зустріти когось, хто розумніший за неї.

Розумний керівник буде прагнути до того, щоб його підлеглі розвивалися, розкриваючи свої таланти. Він не бачить у цьому загрози, навпаки, дотримується тієї точки зору, що тільки так спільна справа може бути успішною.

За матеріалами boltai.com