Подих літературного кохання

IMG_3188День Святого Валентина в Україні святкують не так давно, але він став популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності. 14 лютого 2019 року у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся вечір поетичних знайомств «Подих літературного кохання».

Зі святом присутніх привітала директор КОБЮ Г.Й. Сорока.

До нашої бібліотеки на гостини завітав громадський діяч, Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, український політик В. С. Куйбіда, який зачарував відвідувачів своєю інтимною поезією. Наш колектив щиро вдячний Василю Степановичу за цікаво проведені поетичні хвилини. Також перед присутніми виступила ще одна гостя – Таргоній Анна Володимирівна, перший заступник ради слухачів Національної Академії Державного Управління при Президентові України, яка представила Василя Степановича, як  талановитого поета і просто як цікаву людину.

Завідуюча відділом обслуговування користувачів О.О. Шмідт розповіла молоді про шлюбні традиції українського народу та ознайомила із книжковою виставкою «Так ніхто не кохав, через тисячу літ…».  Для користувачів бібліотеки була представлена презентація матеріалів  – фольклорна експедиція в минуле «Шлюбна культура українців: дошлюбні звичаї та обряди».

За дружнім чаюванням наших відвідувачів відбулося спілкування та голосні читання авторських ліричних творів творчо активної  молоді у рамках проекту «Молоді імена Київщини».

А закінчився вечір кінопереглядом від «Арт-хаус  трафік». Користувачі переглянули художній фільм «Шукайте жінку».

Підготувала та провела вечір провідний методист С.І. Семак.

День святого Валентина – найромантичніше свято. Але не забувайте також, що висловлювати свою любов до інших можна не тільки один день в році. Варто робити це щодня, і не обов’язково за допомогою подарунків чи листівок! 

IMG_4832

IMG_4791

IMG_3047

IMG_4829

IMG_4834

IMG_3212

IMG_3274

IMG_3102

IMG_3250