Нові надходження: червень 2018

460353_f3240В червні  місяці  КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” отримала  від інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України  42 примірники нових надходжень видання 2017 – 2018 років.

Роман української письменниці Ольги Деркачової “Дім Терези” розповідає про те, як день за днем новий дім змінює життя Терези. Незнайомці стають вірними друзями. Потреба допомагати іншим перетворюється на роботу. А за дверима дому її вже чекає нове кохання. Треба тільки відпустити привідів минулого й змогти  пробачити собі.  Її роман“Коли прокинешся “ про героїню Марту, яка прокинувшись після кількарічної коми, в яку потрапила внаслідок аварії, усвідомлює, що нікому не потрібна.

У видавництві “Старого Лева” вийшов новий містичний роман Марини Марущенко “Темний бік будинку”. Люди покинули красиві столичні маєтки, але забули забрати Духів Будинків. Голодні, самотні та невидимі мешканці продовжують захищати оселі  та понад усе шанують споконвічні традиції.

РНР (Реєстр непотрібних речей) Володимира Глухіва про те , як на зламі часів змінюються міста і країни, вулиці й площі. Сюжет роману охоплює часи Майдану, службу в Нацгвардії, Збройних силах та ще деякі події із життя автора.

Роман українського письменника Сергія Пономаренка “Сети  желаний” розповідає про киянина Олега, який веде власне розслідування трагічної загибелі друга. Все вказує на те, що вбивство було ритуальним…

“Винятки із правил” Сашка Грищенка – це три історії про тих,    хто ступає в дорослість. Про випробування  розчаруваннями, поразками і перемогами. Їхні герої живуть у спокусах пізнати  все, не думаючи про наслідки.

Іронічний детектив української  письменниці Лариси Карась” Не пийте каву аби з ким”  -  перша її книга в такому жанрі. До видання готується детектив  “Базіка  -  знахідка для шпигуна” .

В “Антології молодої української поезії” представлено вибрані вірші молодих українських поетів, чий творчий шлях (за кількома винятками) розпочався в третьому тисячолітті. На сьогодні це найповніша антологія нашої молодої поезії.

В збірник Оскара Риманця “Семья” увійшли дві розповіді  про те, що шматочок вашого серця назавжди залишається там…  де поховані дорогі вам люди…

В романі Валерія Єремєєва “Приговоренный” опер Юрій Тараскін отримує записку “Тебе прирекли. Біжи”. І в нього є всі підстави дослухатися до поради! Низка загадкових убивств, напад,  щоб врятувати своє життя і зрозуміти , що відбувається, Тараскін починає своє власне розслідування.

“Іншалла, Мадонно, Іншалла”  –  захоплива книжка відомого боснійського і хорватського письменника і журналіста Міленко Єрговича. Автор пропонує читачеві майстерні “прозові ремікси” шістнадцяти боснійських севдалінок – традиційних меланхолійних драматичних пісень “Оповідач, що рівний Гомеру”  -  так називають сербського письменника Мілорада Павича. Його четвертий роман -  “Остання любов у Царгороді” по суті є романом-таро… Він не передбачає долю свої героїв, а віщує долю самому читачеві, і читач сам може відшукати її в книзі.

“Хозарський словник” Мілорада Павича  -  один із самих незвичайних творів світової літератури нашого часу, який критики назвали комп’ютерною “Одісеєю”. Це дійсно словник, який вміщує три види джерел, що передають історію хозар кінця IХ століття.

“Еротичні історії” Мілорада Павича не можуть не зацікавити  читача, адже до неї увійшли історії, які поєднані однією дуже важливою темою, а саме любовно-еротичною.

Гейл Ханімен  -  молода британська письменниця. Ії твори – як ковток свіжого повітря, що надихає і дарує надію. Це справжня магія слова. Її чарівний роман “З Елеонор Оліфант  усе гаразд” привертає увагу читача своїм  цікавим сюжетом. Це як солодкий смаколик…

“Химерне сяйво”  -  це другий роман Террі  Пратчетт  із серії “Дискосвіт”, у якому продовжуються пригоди чарівника-невдахи Ринсвида.

“Правда”  -  один із найяскравиших позациклових творів у серії “Дискосвіт” майстра гумористичних фентезійних романів Террі Пратчетта.

“Рубін в імлі”  – перша частина тетралогії “Таємниця Саллі Локгарт” відомого на весь світ англійського письменника Філіпа Пулмана про дівчину, яка не схожа на жодну іншу представницю своєї   епохи. Симпатична і безстрашна , вправна і готова до дій Саллі Локгарт у туманному Лондоні лишається одна після втрати  батька І їй загрожує небезпека…

Книги англійської письменниці Даніели Сакердоті   ”Не дай меня в обиду”-  це справжня магія, яка виткана із теплих душевних історій.

“Мітфордські вбивства” англійської письменниці Джессіки Фелловз заснований на реальній історії, в якому класичне вбивство, класична сім’я та абсолютно нова, цікава героїня сплелися разом, створивши захопливе й дуже приємне читання.

“Щастя для кожного” роман англійського письменника Пау Рейзін жвавий і емоційний, який змушує замислитися над тим, що насправді означає бути людиною і чому це так важливо в стосунках та коханні.

Нова книжка Діани Вінн Джонс “Будинок безлічі шляхів” є продовженням “Мандрівного замку Хаула” та “Повітряного замку” і в ній зустрічаються герої з усіх трьох книжок.

Роман  популярної британської письменниці, авторки чудових романтичних пригод  Міранди Дікінсон “Лучик надежды” про Метті, яка переживає не найкращі часи: нещодавно помер її дід, зрадив коханий чоловік…

Австрійський письменник-експресіоніст Густав Майрінк (справжнє ім’я Густав Маєр) найбільш відомий за романом  “Голем” (1915) який приніс йому всесвітню славу.

Роман англійського письменника Джейсона Метьюза “Червоний горобець” – це один із надзвичайних шпигунських творів ХХI століття.                                                             

Роман  “Ніжність” французького письменника Давіда Фоенкіноса -  книжка, що підкорила мільйони читачів у всьому світі. Глибокий, витончений і несподіваний роман про кохання та втрату.

Це моє сторіччя, моя країна, моя історія  – ніби каже різними голосами й інтонаціями “збірний герой” німецького письменника Гюнтера Грасса, який вплів свій голос і власне життя у панорамну розповідь про ХХ століття його рідної Німеччини у його  романі “Моє сторіччя”.

Бестселер американського письменника Чеві Стівенса “Никогда тебя не отпущу”  захоплююча та ляклива історія. Це справжні “американські гірки”, на яких намагається вижити  головна героїня.

Роман американської письменниці  Луїзи Морган “Відьми. Заборонена магія” – це роман, в якому кожен знайде те, що йому по душі, – від історичних періпетій до зворушливої романтичної лінії.

У “Недільному дитяті” шведський драматург Інгмар Бергман розповідає про безтурботний і водночас  тривожний світ свого дитинства та про драматичні стосунки  з батьком.

Іспанський письменник Карлос Руїс Сафон є одним із тих авторів, яких найбільше читають і найбільше знають у всьому світі. Його книжки одна за одною стають літературними сенсаціями та здобувають шалену популярність. Його чудовий роман “Лабірінт духів” сповнений драм, інтриг, гумору, пристрасті та захопливих історій.

 IMG_20180625_121551IMG_20180625_121516IMG_20180625_121441IMG_20180622_104826IMG_20180622_104805IMG_20180622_104700IMG_20180622_104730