НОВІ НАДХОДЖЕННЯ: травень 2018 року

460353_f3240В травні місяці  КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва “отримала  від інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України  23 примірники нових надходжень видання 2017 – 2018 років,  а також 78 примірників, подарованих користувачами.


Роман Анни Шили “Жінка війни”  – перше в історії України видання, де збройне протистояння на теренах нашої країни розглядається через історію жінок. Оповідання написані  на основі інтерв’ю

з 25 жінками  -  парамедиками, волонтерами, журналістами, військовослужбовцями, які вирушили на  Схід боронити свою Вітчизну. “Жінка війни” в мережі інтернет викликали великий інтерес  і низку коментарів.

    Роман Ольги Лілік “Квіти цикорію” про  героя, який обрав самотність. Сховався в селі, де колись народився і ріс. Думав, що втік від світу. Але й тут натрапив на життя. І ось в його світ приходить  вона – Іва. Приносить  у серце любов і народжує надію.

  “Коли були ми…” роман Любов Загоровської нагадає багатьом дорослим про те, якими вони були  в дитинстві, а дітям відкриє таємниці, як росли, гралися та розважалися їхні батьки. Ця книжка для сімейного читання. А ще -  книжка, яка обов’язково викличе у читача усмішку.

   Степан Процюк  – автор для мужніх, для тих, хто не боїться зазирати в притемнені куточки підсвідомого, знати справжню етимологію людських вчинків, досліджувати тілесність, гріх і форми  покути. Подібні моменти є визначальними у його повісті “Бийся головою до стіни”.

  Макс Кідрук  -  український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок “Твердиня”, дилогії  ”Бот”, “Не озирайся і мовчи”, а також роману “Зазирни і мовчи”, який увійшов до короткого списку премії “Книга року ВВС 2016″. “Жорстоке небо” роман- катастрофа й детектив  в одному флаконі. В аеропорту Париж-Північ сталася трагедія  -  зазнав катастрофи літак, зібраний

на українському заводі “Аронов”. Після зіткнення зі снігоочисником, який, здається раптово опи нився на посадковій смузі, вижило лише четверо людей…

    Кінороман Віктора Веретеннікова “Битва за престол” про звироднілість, моральну деградацію, які роблять однаковими міністрів, олігархів і злодіїв в законі. Вони нічим не гребують у боротьбі за майно, вплив і владу – інтриги, викрадення, замахи на вбивство, навіть створення приватних збройних формувань.

   Нова книга віршів “Тюльпани вдячності” члена Національної Спілки письменників України Івана Левченка, як і попередні видання, адресована шанувальникам сучасної української поезії.

  “Уроки итальянского” Наталії Калниш  - роман про долі нелегальних трудових мігранток з України в Італію, заснований на реальних подіях.

  В нову книгу Бориса Марковського “Я напишу еще одну строку…” увійшли вірші, проза, написані в останні роки.

 Поетична збірка “Доброта переможе зло” – перша книжка поетеси Галини Гусарової. Вона пише давно і наполегливо. Ця мужня жінка, народжена в Естонії, давно павлоградка. Вона переймається всім, що відбувається в Україні і за її межами.

  Роман американської  письменниці Жанни Макгрегор “Невезучая” розповідає про молодого маркіза Алекса Пембрукв, який одружується з леді Клер заради помсти.. Він хоче завдати страждань лорду Барстоу, який занапастив його сестру.

    Дивовижний роман Томаса Гарріса “Ганнібал”, написаний мовою яскравою та гострою, мов скальпель  хірурга… Світ, створений Гаррісом, такий же загадковий, як і палац пам’яті Ганнібала, такий же тривожний, як картини Гойї. Не радимо читати цю книжку вночі й на самоті.

   Американська письменниця Маргарет  Етвуд  -  авторка понад сорока романів, поезій, критичних ессе та дитячих книжок. В її романі “Сліпий убивця” Лора завжди була дивачкою, Айріс  -  стриманою, не схожою на сестру. та попри всі розбіжності вони мали спільну  долю, спільну історію, прикрості, розділені на двох…

  Меделін Ру -  популярна американська письменниця, авторка захоплюючих містичних бестселерів для підлітків.  Її  “Дом теней” – пригломшливий роман”. Він лякає і водночас веселить. Він дивний і моторошний, він бере за душу та зачіпляє за живе. Меделін  Ру як завжди зачаровує  та  здивовує.

  Роман Террі Пратчетта “Морт” відкриває цикл серії “Дискосвіт”, у якому головним персонажем є Смерть, а це не означає, що книжка моторошна, адже у світі Террі Пратчетта  Смерть рибалить, філософує, любить кошенят і смачні страви,мріє про відпустку і врешті просто виконує свою роб оту: доправляє душі в іншій світ. Думки про відпочинок спонукають Смерть обрати собі в підмайстри сільського хлопця Морта.

  Стівен Кінг  – шалено популярний американс ький письменник, майже кожен твір якого стає світовим бестселером. Його “Історія Лізі”  -  надзвичайна оповідь, яка чудово змальовує шлюб, складні стосунки і любов, здатну пережити смерть .

  Гілберт Кіт Честертон (1874-19036)  – визнаний класик англійської літератури, один з най- яскравіших письменників першої половини ХХ століття. Його романи  і численні есе стали класикою, проте любов читача принесли розповіді про патера Брауна тихого, соромливого священника, що майстерно розкриває найбільш заплутані загадки і злочини.

          Книги, подаровані користувачами:

Роман Михаїла Гранда “Завжди поруч”  відверта і прониклива розповідь про те, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди  розпрощатися.

   “Дневник Мага”, или “Паломничество” як іще називають цю книгу  -  це опис мандрівок Пауло Коєльо по легендарному шляху Сантьяго, який пройшли мільйони пілігрімів за часів середньовіччя.

      В серії цікавих фантастичних романів англійського письменника Террі Пратчетта  знайомтесь з його творами “Патриот”, “Мрачный жнец”, “Только ты сможешь спасти человечество” та інші.

  У серію “Лабиринты Ехо” письменника Макса Фрая увійшли повісті  “Белые камни Хармбы”, “Лабиринт Менина”, “Тихий город”, Книга страха” та інші.

IMG_3845

IMG_3847

IMG_3849

IMG_3850

IMG_3839

IMG_3841

IMG_3842

IMG_3844