Нові надходження: листопад 2018

    460353_f3240 В   листопаді місяці  2018 року  КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва”отримала  від  Інформаційного управління Апарату Верховної  Ради України 21 примірник нової художньої  літератури.

     Богдан Коломійчук  – український письменик, володар Гран-прі Міжнародного конкурсу “Коронація слова – 2013″ за іс торико-авантюрний роман “Людвисар. Ігри вельмож”.

    Під титулом “Лемберг” зібрані романи і повісті з циклу пригод львівського комісара Адама Вітовича. Події у творах, що увійшли до видання, відбуваються на початку ХХ століття у Львові, Кракові, Відні,Будапешті. Загадкові події, заплутані справи, карколомні пригоди і безкомпромісний комісар поліції володіють увагою читача до останнього рядка.

  До книги Петра Ходанича “Руки для майстра” увійшли вибрані повісті, оповідання і драми знаного українського письменника, написані в часи визвольних змагань українського народу за незалежність, буремні роки початку нового тисячоліття.

   Дара Корній, Наталка Доляк, Міла Іванцова  – таке тріо, з яким не знудишся. Письменниці відомі своїми популярними романами, у запропонованих  оповіданнях “Поруч з тобою” знову говорять про щастя і втрати , про мудрість і недолугість, про вірність і зраду про величність простих непомітних людей і про несподівані повороти долі.

    Ніка Ніколео  – українська письменниця і журналістка, громадська діячка та натхненниця Львівського жіночого літературного клубу. Її роман “Квівтникарка” розповідає про трагічну долю

Вікторії, яка одного разу переконалася у зраді чоловіка на власні очі.

    Збірка оповідань “Перше побачення”- це прозобукет про дівчат і хлопців, які живуть в очікуванні першого побачення, готуються до нього та відчайдушно йдуть йому назустріч. Про відкриття, курйози й драми, які наздоганяють їх.

   “Дороги камени”  -  зворушлива оповідь української письменниці Нелі Шейко-Медведєвої про втрачену Лемківщину і долі тих, хто внаслідок депортацій опинився в радянській Україні і мусив звикати до нової батьківшини.

   Артем Чапай пише різну прозу: від фотореалістичної до фантастичної, від споглядальної до пригодницької, від репортажів про війну до “Тата в декреті”. Багато їздить Україною – неодноразово в ті самі місця, використовуючи будь-які приводи й можливості .У тексті “The Ukraine” зумисне порушено кордон між художнім і документальним: одні його частини  буквально відтворюють реальність, інші є витвором уяви.

  Ян Валетов  – український письменник, автор гостросюжетних романів і повістей, написаних в жанрі трилера.. Його фантастичний роман “Чужие сни” про світ, що помирає від жару сонця, про світ, що помирає від космічного холоду і про наш світ  -  поле бою між жаром і холодом.

  Один із найвідоміших сучасних швейцарських письменників Жоель Діккер родом із Женеви.Його роман “Книга Балтиморів”  – родинна сага з детективним сюжетом, історією великої любові і Драми.

    Дванадцять сповнених тонкого гумору оповідань, дванадцять історій потаємних надій і прихованих мрій, що вийшли з під пера англійської письменниці Люсі-Мод Монтгомері  “Ейвонлійські хроніки” – відтепер українською в майстерному, як завжди, перекладі Анни  Вовченко.

     Ця легка сюрреалістична історія “За лаштунками в музеї” англійської письменниці Кейт Аткінсон, де від трагедії до водевілю один крок, а римські легіонери  сусідують з йоркширськими фермерами Х1Х століття та пілотами часів Другої світової війни, запрошує читачів до археологічних розкопок у родинній та історичній пам’яті.

   Роман німецького письменника Роберта Зоннтага “Сканери” про дружбу в часи глобального впливу цифрових технологій. Він є промовистим коментарем до наших днів.

  Молодіжний роман німецької письменниці Шарлотте Кернер “Світлокопія” здобув світову популярність та приніс авторці національну премію.

   У ром ані французького письменника Вербера Бернара “Завтра будуть коти” йде мова про соціальні катаклізми, війни , епідемії, що згубно впливають на все живе.

В   романі французької письменниці Дідьє ван Ковеларт “Майже вільна” йдеться мова про молоду дівчину, чемпіонку з пілотажних маневрів, яка після аварії прикута до інвалідного візка. Вона втратила здатність ходити, та понад усе мріє про небо – лише у польоті відчуває себе  по справжньому вільною.

  Патрік Модіано  – відомий французький письменник і сценаріст, якого називають “віртуозом спогадів”. Його роман “Цирк іде”.  Прийшов… Розтривожив… Пішов геть…т ак само і в цій випадковій зустрічі двох молодих людей.

  Роман американського письменника Робіна Гобба “Учень убивці” про позашлюбного сина принца-наступника. Хтось гаряче жадає його смерт і, аби хлопчик у жодному разі не отримав право правління та володіння троном.

 Александа Бракен  – молода американська письменниця . авторка фантастичного підліткового бестселера “Темні уми”. Право на екранізацію роману    придбала кінокомпанія “Двадцяте століття Фокс”.

   Стівен Кінг  -  шалено популярний американський письменник і майже кожний його твір стає світовим бестселером. “Керр1″ була з тих, кого називають аутсайдерами, “Непопулярними” підлітками. Кпини та знущання однокласників стали частиною її життя. Коли інші тінейджери  зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка.

photo_2018-11-27_11-37-39photo_2018-11-27_11-37-43photo_2018-11-27_11-37-46