Нескорені, чиї душі на небесах

Plakat-Nebesna-sotnya-35n47n4s7fbh7zf1159vcw

 До Дня Героїв Небесної Сотні

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно      20-го лютого. Саме в цей день  ми вшановуємо пам’ять  загиблих у  трагічні, сповнені героїзму дні розстрілів Героїв Небесної Сотні.

2019 рік – це п’ята річниця Революції Гідності.  Події , що відбулися з листопада 2013 року по лютий 2014 року назавжди увійдуть в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердять тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які дозволять будувати нам майбутнє.  

У ці дні у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» проходять бесіди з читачами «Сотні Небесні безсонно стоять над Майданом»,  з яких вони дізнаються все більше історичних фактів про ці трагічні дні в історії нашої України.  Також у бібліотеці розгорнута постійно діюча книжкова виставка «Свою Україну люби!..», де книги  одного  із розділів «Нескорені, чиї душі на небесах» розповідають про події, що відбулися на Революції Гідності.

Революція Гідності  стала символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. І за право їх здобути, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, більшість із них – молоді, сильні українці, білоруси, вірмени, ті, хто тільки починав жити. Пам’ять про Героїв Небесної Сотні завжди в наших серцях!

IMG_4827

IMG_4831

IMG_4824