Національний музей літератури України запрошує на «Поетичну толоку»

Національний музей літератури України радо запрошує на «Поетичну толоку», фестиваль молодих поетів, який відбудеться 28 вересня 2019!Шаблон-для-Анонсів-ПоетТолока_новый-размер

Крім читання ваших унікальних і неймовірних віршів, на фестивалі можна буде представити і власні коломийки, адже цьогоріч нас підтримує видавництво «Час майстрів», яке заохочує кожного спробувати себе у цьому жанрі і оголошує конкурс на найкращу коломийку для дітей! (https://www.facebook.com/newkolomiyky/) За ініціативою видавництва найоригінальніші роботи будуть відібрані для публікації!
P.S. Коломийки мають бути веселими та актуальними для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. 

Щоб зробити наш фестиваль незабутнім, ми шукаємо талановитих поетів, надійних партнерів, щедрих меценатів, небайдужих видавців і яскравих музикантів!

Мета фестивалю: на одному майданчику зібрати відомих та невідомих поетів та музикантів, які хочуть поділитися своєю творчістю з іншими.

Умови та правила участі для поетів:
1. До участі у фестивалі приймаються поезії українською мовою на будь-яку тему.
2. Учасник повинен представити хоча б одну коломийку для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
3. Заявку на участь просимо заповнити до 21 вересня 2019 року (https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeZWyAbpjlru0OS_s…/viewform)
4. Кожен учасник повинен надіслати свої поезії і коломийку, що будуть представлені на фестивалі, на адресу: poetychnatoloka@gmail.com
5. Поезії не повинні містити нецензурної лексики.
6. Організатор залишає за собою право відхиляти поезії, що не відповідають умовам фестивалю.
7. Кожному учаснику для виступу надається до 10 хв.
8. Організатор залишає за собою право змінювати регламент.
9. Вік учасників не обмежений.
10. Участь у фестивалі безкоштовна.
11. Усі учасники гарантовано отримають дипломи, а автори найкращих творів – призи. Для учасників, які пишуть коломийки або хочуть спробувати себе у цьому жанрі, передбачається публікація найоригінальніших творів.
12. Разом із учасником право на безкоштовний вхід на фестиваль надається двом особам.

Реєстрація обов’язкова:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeZWyAbpjlru0OS_s…/viewform

Усі, хто хоче долучитися до заходу як партнер, меценат, видавець або музикант, надсилайте свої заявки та пропозиції на пошту: poetychnatoloka@gmail.com