Навчальна практика студентів Київського Національного університету культури і мистецтв

IMG_20190301_120906 У КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва “ з   21.01.2019 до 01.03.2019 проходили навчальну практику студентки II курсу групи ІБАС-47 факультету “Інформаційної  політики та  кібернетики” Київського Національного   університету культури   і  мистецтв    Жованик М.В.  Сироткіна М.В., Медвєдєва Д.О.

   Під час проходження практики студентки показали добрі теоретичні знання та успішно застосовували їх. Ознайомились з усіма напрямками бібліотечної роботи. Добре засвоїли технологічні процеси організації довідково-бібліографічного апарату бібліотеки.

  У відділі комплектування фондів та каталогізуваня документів практикантки займались розстановкою карток в алфавітному та систематичному каталогах, виключенням документів  з облікових форм та складанням на них відповідних актів.

  Студенти взяли участь у проведенні масової роботи нашої бібліотеки – у вечорі поетичних знайомств “Подих літературного кохання” та  до 15-річчя української Вікіпедії  ”Вікі-марафіон”, а також допомагали в організації книжкових виставок  до Міжнародного Дня рідної мови та до Дня Героїв Небесної Сотні.

    Дуже схвально те, що під час проходження навчальної практики студентки проявили неабиякий інтерес до своєї майбутньої професії.

sdr