«Книжковий Арсенал» – проект майбутнього

Kniznyj Arsenal 20185a6b9f15c6e00З 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі тривав  VIII  Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”, який відвідали завідуюча відділом комплектування та каталогізування документів Яворська Н.В. та провідний редактор Михайлова І.А. Це інтелектуальна подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво, на якій зібрались близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країни світу.

“Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти”, – йдеться у повідомленні організаторів.

В цьому році фокус-темою фестивалю є “Проект майбутнього”.

“Майбутнього ще не існує, є лише наші прогнози й уявні проекти. Майбутнє вабить своєю невідомістю й водночас ніяк не надається до пізнання: ми зазвичай надто пізно розуміємо, що певна тенденція стає визначальною ознакою часу і що завтра саме її координатами описуватимуть нинішню реальність. Майбутнє — це вічна надія, ми шукаємо в ній розради від травм і страждань. Але це також і жага нових викликів”, – зазначила кураторка фокус-теми фестивалю Віра Балдинюк.

  Корисним було спілкування працівників КЗ КОР “КОБЮ” з видавництвом “Наш формат” , що спеціалізується на виданні нон-фікшн літератури: від бізнесу та економіки до психології, мотиваційної літератури, біографій та мемуарів. Видавництво представило читачам понад 200 перекладів українською мовою, серед яких книжки лауреатів Нобелівської премії.  Топ-автори видавництва  — Деніел Канеман, Річард Талер, Джім Колінз. «Наш формат» має широку мережу дистрибуції, яка охоплює інтернет-книгарню nashformat.ua, що здійснює доставку по всьому світу.

   Цікавою була зустріч з українською письменницею Любв’ю Гонтарук, яка люб’язно подарувала для бібліотеки свої нові твори: роман “Слово” та “Сироп Кероба”

  В українській сьогочасній поезії творчість Івана Марченка займає гідне місце. Його можна долучити до активних діячів поетичного процесу.  Нова поетична збірка письменника “Види во  -  це назавжди” стала гідним подарунком для нашої бібліотеки.

 Сума неабияких талантів формує  видавництво “Ярославів вал”, представляючи твори відомих українських письменників: Григора Тютюнника, Михайла Слабошпицького, Анатолія Сахно,  Валерія Гужви та інш.

Представниця  видавництва “Ярославів вал” запропонувала працівникам КОБЮ звернутися до головного редактора Павла Щериці з проханням про можливість безкоштовного відбору літератури для бібліотеки.

         КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» систематично  відвідують книжкові ярмарки та доводять Інформацію про роботу виставки та результати свого спілкування з видавцями, письменниками, поетами до відома директорів районних, міських централізованих бібліотечних систем Київської області на обласних семінарах, під час методичних днів та окремих консультацій, що дає змогу удосконалювати якісне забезпечення процесу комплектування документальних фондів бібліотек Київської області, урізноманітнювати їх актуальність, сучасність та відповідність читацьким вимогам, поточних і майбутніх користувачів.

P1030066

P1030037

P1030050

P1030034

P1030045P1030049

P1030032

P1030057

P1030026