Знайомтесь: нові надходження!

    460353_f3240 В   січні місяці  2019 року  КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” було подаровано користувачами бібліотеки 27 примірників нової літератури та 45 примірників колекції журналів

“Еда для всей семьи”

   Зібрання найяскравіших зразків малої прози за три десятиліття  “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється” від найуспішнішої української авторки Оксани Забужко. Читач знайде тут як визнані шедеври, перекладені багатьма мовами та поставлені на численних європейських сценах (“Інопланетянка”, “Дівчатка”, “Казка про калинову сопілку”, так і маловідомі юнацькі спроби письменниці.

  Химерна книжка відомої української письменниці Тані Малярчук перенесе читача в чорно-білу реальність майбутнього, де над руїнами людської цивілізації ширятимуть дивні рукокрилі істоти.

  Повість українського письменника Йосипа Струцюка “Отаман Болбочан та інші” розповідає про трагічне ім’я одного з найталановитіших українських воєначальників 1917-1920 рр. минулого століття Петра Болбочана.  Лише останнім часом (і то доволі несміливо) повертається до нас без проекції “кривих дзеркал”.

   Книга Мирослава Дочинця “Вічник” – це сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це – подарунок долі для того, хто запитує себе: “Хто я, звідки я? для чого я? І куди я йду?”. Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.

    У серію “Домашня бібліотека школяра” увійшли книжки, які неодмінно треба прочитати в дити нстві. До книжки Володимира Желєзнікова “Життя і пригоди дивака” увійшли дві повісті, об’єднані спільними героями: “Зошит з фотографіями” й “Одруження дядька Шури”.

    Автор книги “В країні Сонячних Зайчиків” – відомий дитячий письменник Всеволод Зіновійович  Нестайко  – написав чимало повістей і оповідань для дітей. У цій книжці юні читачі познайомляться з відомими повістями-казками  “В країні сонячних зайчиків”,  “Незнайомка з Країни Сонячних зайчиків” і в “Країні Місячних Зайчиків”, які набули всесвітньої слави. У книжці ви познайомитесь з дивовижною країною та її мешканцями – сонячними  зайчиками, які завжди перемагають морок, так само, як і добро завжди перемагає зло.

   Найстарший син у видатній мистецький родині, улюблений брат геніальної Лесі Українки , Михайло Косач прожив трагічно коротке, однак неймовірно яскраве та діяльне життя. Письменник  і перекладач, один з найвидатніших учасників київської “Плеяди”, фізик, дослідник і викладач Дерптського, потім Харківського університету, метеоролог, винахідник, етнограф і любитель фотографії, – мав безліч обдарувань і широке коло захоплень. У книжці зібрано досі мало відому його творчу спадщину (прозу, переклади), записи кобзарських дум, а також подано розгорнуту біографію, проілюстровану численними світлинами, що збереглися в родинному архіві.

Австрійська письменниця Кристина Нестлінгер, лауреат Міжнародної премії  імені Ганса- Кристіана Андерсена, одна з найпопулярніших сучасних німецькомовних дитячих авторів. На сторінках своїх повістей, оповідань: “Пес іде в світ”, “Начхати нам на огіркового короля!”, “Гном у голові”, “Летіть, хрущі” письменниця з притаманними їй щирістю та психологічною проникливістю відтворює реальні події сьогодення, порушує важливі проблеми між батьками й дітьми, між учнями і вчителями.

   Значний відрізок життєвого шляху Великого Кобзаря Тараса Шевченка пов’язаний з казахською землею. Його творчість на казахській землі  ”Кобзар у степах України”справила вплив на духовну культуру казахського народу. Він своїми ліричними творіннями, глибоко народною творчістю близький до видатних казахських поетів і просвітників Абая Кунанбаєва та Шикарима Кудайбердиєва.

   Дивовижні здібності талановитого французького письменника Жуля Верна передбачати розвиток науки досі вражають читача. Смілива думка письменника набагато випереджала розвиток науки й деколи навіть визначала пошуки вчених у тій чи іншій галузі. Незважаючи на час, що відділяє нас від тієї епохи, погляди Жуля Верна надзвичайно близькі та зрозумілі нам. Роман “Таємничий острів”  – це твір, що завершує своєрідну трилогію про капітана Немо (“Діти капітана Гранта”", “Двадцять тисяч льє під водою”. Головні персонажі роману  -  п’ятеро американців, котрі здійснили сміливу втечу з полону на повітряній кулі і потрапили на безлюдний острів. 

     До книги Ліни Костенко  – улюбленої української поетеси кінця другого – початку третього тисячоліття – увійшли найвідоміші її вірші з різних періодів творчості – від ранньої поезії до сьогодення, а також уривки з романів і поем. Це найповніше вибране поетеси за часів Незалежності.

     У документальній праці Михайла Скорика “Україномор” зібрано спогади тих селян колишнього Охтирського району Сумської області, котрі пережили страхітливий радянський голод у період колективізації та злочинну організацію колгоспного життя в одному селі, в особах колективізат орів своїх і привезених, є ніби знаковою ілюстрацією всього того, що творилося в тодішній Україні.

   У книзі англійського письменника Джеремі Стронга “Кімнатні пірати” розповідається про справжніх піратів, які оселилися по сусідству з вами в кімнаті. Адже далеко не кожен пірат любить море. Серед них є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратський корабель, але й відшукати  скарби.

  Роман австрійського письменника Грегорі Девіда Робертса “Шантарам” – це “Тисяча і одна ніч” нашого століття. Це безцінний подарунок для всіх, хто любить читати. В своєму романі Робертс описує те, що сам бачив і пережив… Та не налякає Вас його об’єм:  “Шантарам”  – це  одна із самих захоплюючих оповідей про людське спокутування у всесвітній літературі.

   Навчальний посібник “Україна в словах” містить назви, пов’язані з традиційною матеріальною та  духовною культурою українців. Вони дібрані з підручників, посібників, художньої літератури, усної народної творчості, публіцистики, науково-популярних праць.

photo_2019-02-04_10-47-19 (2)

photo_2019-02-04_10-47-19

photo_2019-02-04_10-47-20 (2)

photo_2019-02-04_10-47-20 (3)

photo_2019-02-04_10-47-20 (4)

photo_2019-02-04_10-47-20