Знайомтесь: нові надходження!

    460353_f3240 У  вересні 2018 року  КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва “отримала  від  Інформаційного управління Апарату Верховної  Ради України 21 примірник нової художньої  літератури.

 Володимир Єшкілєв, відомий український прозаїк і публіцист, автор десяти романів і численних збірок прози,  У дев’яності роки став одним із засновників української романістики.

У  Харківському видавництві “Фоліо” вийшла друком сучасна гостросюжетна проза Володимира Єшкілєва “Фаренго” в трьох книгах: Книга 1 “Тінь попередника”; книга 2 “Гніздо”, книга  3 “Гойдалка”, в яких розповідається про справжнього поліцейського, запрограмованого на боротьбу з загрозами правопорядку.

Роман української письменниці Ірини  Фінгерової “Плацебо” розповідає про екзальтованих ведучих, які  чаклують над телевізійним зіллям, раз у раз підсипаючи перцю  в супчик з кровоточивих ран і жорстоких провокацій.

Нормандская легенда. Лесная герцогиня”: роман української письменниці Симони Вілар переносить читача в далеке Х століття. Завойовник Ролло створює на землі північної Франції своє королівство. Його сили повністю підкорені цьому завданню, але все частіше він відкладає свій меч, щоб залишитися на самоті зі своєю полонянкою  -  рудоволосою Еммою з міста Байє.

Жорстокі часи: набіги, морські битви, заплутані  інтриги… і велике кохання, яке виросло із мороку війн.

Роман українського письменника Юліана Улибіна  “MONO  розповідає про мрії людей майбутнього. Касирці Марго  дістається в подарунок від багатої відвідувачки торговельного центру консоль віртуальної реальності. Занурившись у світ віртуальної реальності, дівчина зустрічає Марка. Разом з Марком вони дізнаються, яке майбутнє приготовано всім співгромадянам.

Іван Драч  -  людина різнобічно обдарована: він відомий широкому загалу не тільки як поет, перекладач, мислитель,громадський діяч, перший голова Народного руху України, Герой  України, а і як кіносценарист і драматург. За сценаріями Драча свого часу було створено низку справді культових фільмів  -  “Криниця для спраглих”, “Камінний хрест”, “Пропала грамота”.

До видання “Криниця для спраглих” увійшли сценарії та кіноповісті митця, визнані знаковими сторінками вітчизняного кінематографа.

Приголомшливий роман-саспенс “Ми були  брехунами” Емілі Локгарт, фіналістки американської Національної книжкової премії та призера Printz Award  - премії Національної бібліотечної асоціації за кращу книжку для молодих читачів.

Вільям Пітер Бетлі  -американський письменник, сценарист і кінорежисер. Світової популярності авторові здобув його легендарний роман “Екзорцист”, за сюжетом якого знято однойменний фільм. Екранізація дістала безліч відзнак і нагород, зокрема дві прем ії “Оскар” та чотири премії “Золотий глобус”.

Роман американського письменника Джейсона Метьюза “Червоний горобець” здобув премію імені Едгара Аллана  По. Це надзвичайний трилер у найкращих традиціях Джона Ле Карре – один із найвизначніших шпигунських творів ХХ1 століття.

Деббі Макомбер  -  одна із найкращих  американських авторів в жанрі любовного роману. До її пера належать більш ніж 150 творів,  багато з яких стали міжнародними бестселерами та переведені  на  23 мови світу. ЇЇ роман “Любая мечта сбывается. Главное  – верить” – це емоційна, романтична та  натхненна історія! Обов’язково прочитайте! Доля головної героїні  -  це розповідь про мужність та любов. Кожен читач знайде тут те, що давно шукав.

В основі книг американської письменниці Мері Пет Келлі   “Залив Голуей” та “Ирландское сердце”реальна історія її сім’ї, захоплююча сага про мужність та стійкість.

Головні якості популярної британської письменниці Сари Дюнан – точність, справедливість і відчуття епохи. Все це ви знайдете в її  історичному романі “Борджиа во славу семьи”.  Прийде час, коли спадкоємці династії Борджиа опиняться в центрі епохальних змін. Велич та слава, могутність і падіння, зрада  і заколоти – їм передбачено пройти крізь все це, в ім’я своєї сім’ї.

У книгу  Анастасії Матешко та Андрія Кокотюхи  увійшли три романи : “Потрійний захист”- ге-роїв  якого пов’язують любов, ненависть, суперництво, випадкові зустрічі і взаємні образи, а об’єднує єдина мета: пошук серійного вбивці ” Кравця”.  У “Втечі” до смерті” просте завдання для оперативника Вохи  -  відстежити зв’язки дочки “крутого” бізнесмена Татарського – ледь не коштувало життя журналістці кримінальної хроніки Ларисі Островій, яка врятувала від вірної смерті аналітика Боба. У романі “Людина нізвідки” описуються події, що відбулися на території пансіонату, куди Боб приїжджає допомогти в розшуку зниклого сина-наркомана співробітниці пансіонату Лідії Чайковської, а знаходить ненависного місцевого “шерифа” Гайдая і кілька трупів…

У ретроромані письменниці  Ірини  Потаніної  ”Фуете на Бурсацькому узвозі” зображений Харків 1930 року . Як і належить молодій республіканській столиці, сповнений пристрастей, гостей і протиріч. Геніальні п’єси читаються в холодних надрах театральних гуртожитків, знамениті поети на комунальних кухнях борються з мишами, що норовлять погризти їх рукописи, а державна опера дає грандіозну прем’єру першого в країні “справжнього радянського балету”.  На  жаль, прем’єра затьмарюється вбивством. Розбиратися в тому, що відбувається доводиться зовсім не пристосованим до розслідування людям. Навіть найменша помилка може коштувати  будь-кому з них життя, а шансів дізнатися правду майже немає.

Клер Сибер  англійська журналістка і письменниця, авторка романів гостросюжетного інтелектуального трилеру. Сибер майстер напруженої  інтриги та несподіваної шокуючої розв’язки. 24 години  -  це все, що вам потребуватиме для того, щоб прочитати цей висококласний трилер від Клер Сибер.

Ной Гордон –англійський письменник та лауреат багаточисельних літературних премій. Його роман “Лекарь” визнаний одним з “десяти самих улюблених книжок усіх часів”. По популярності він обійшов навіть “Алхимика” Пауло Коєльо. Перекладений на 33 мови, “Лекарь” з успіхом був екранізований. Цікаві персонажі, щедрість подій та історичних деталей. Захоплююча к н и г а !

IMG_20181010_111755

IMG_20181010_112033

IMG_20181010_112258