ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВІ НАДХОДЖЕННЯ!

    460353_f3240У вересні 2019 р. КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” отримала  від інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України 50 примірників нової літератури видання 2018 – 2019 років.

      Валентин Чемерис – відомий український письменник, автор історичних та фантастичних романів та оповідань В одному з останніх романів “Золота осінь гетьманщини” Валентин Чемерис пише   про Гетьманщину  – так півофіційно називали у Росії в ХVIII столітті лівобережну Україну разом з Києвом. А у романі “Княгиня і хан” автор розповідає про рязанську княгиню Євпраксію   і хана Батия,онука завойовника Чінгісхана, воїна і також завойовника, про її надзвичайну красу, на яку спокусився сам хан Батий.

  Роман української письменниці  Галини Вдовиченко “Пів’яблука. Інші пів’яблука” – це історія жіночої дружби, що дозволить читачеві поглянути на звичні речі по-новому, оповідь про долі чотирьох подруг – таких різних, але однаково близьких.

   Роман українського письменника Дмитра Гельфера “Синтетичні міри. Сірі будні богів”

Синтетичні міри   - видумка вчених недалекого майбутнього. Якщо досліди над тваринами забороняють, то досліди над людьми і взагалі не в шані.

    Роман   української письменниці Олени Андрейчикової “Тени в профиль” заснований на реальних подіях, де самим важливим для кожного героя є питання свободи вибору.

Роман українського письменника Олександра Девіля “Изумрудное сердце” розповідає про хвацького князя Максима Раздольского, який з першої зустрічі полонив серце боярської дочки Любаші. Однак за два тижні до весілля зникає сестра  Максима. Князь змушений залишити  молоду дружину і вирушити на пошуки.

   Роман Сергія Майдукова по сценарію Артема Литвиненко та Андрія Бабика “Нюхач” розповідає про людину, у якої не було імені й прізвища, тільки прізвисько “Нюхач”. Запах – ось найбільш вірогідне й повне джерело інформації. Нюхач читав людей, наче відкриту книгу. Запах чужих квартир і парфумів, гніву або радості. Але особливий аромат був у скоєного злочину.

  Ян Валєтов  -  український письменник, автор гостросюжетних романів і повістей, написаних у жанрі трилера. У його фантастичному романі “Чужі сни” йдеться про письменника Дениса Давидова та його дружину Карину, які стали солдатами в чужій війні.

  Книга Данііла Тесленка  “Вопреки. Путь к победе –  це розповідь від першої особи, спогади кіберспортсмена, одного з найкращих капітанів світу.

   “Крепостная. Без права на любовь”  це новелізація масшатбної телепрем’єри каналу СТБ – серіал “Крепостная”.

   “Піднесення” шалено популярного американського письменника Стівена Кінга – це фантастична й трохи моторошна історія про те, яким чином дивні обставини можуть зблизити людей…Тут є все: атмосфера маленького міста, магія, радощі та життєві виклики.

  Роман американської письменниці Брендон Сандерсон “Шлях королів. Хроніки Буресвітла” : Лицарі покинули людство. Єдине, що збереглося від них – це Склозбруя. Той із людей, хто зможе заволодіти цими артифактами, стане могутнім воїном.

  Вперше опублікований німецькою мовою як Der  nasse  Fisch – “Мокра риба” автор Фолькер Кучер.  Берлін наприкінці двадцятих років минулого століття: яскрава атмосфера американізованого європейського міста, нічних клубів, борделів, кримінального світу.

  “Хіпі” історія, створена на основі власного багатого життєвого досвіду найвпливовішого  бразильського письменника сучасності Пауло Коельо.

   Головний герой роману французького письменника Бориса Віана “Осінь в Пекіні” Амадіс Дюдю разом з іншими персонажами книжки опиняється в Екзопотамії. що проте не дивно, адже Екзопотамія  -  це пустеля, а, як стверджує Борис Віан, у пустелях завжди людно.

  Роман  французької письменниці Амелі Нотомб ” Токійська наречена” розповідає про дівчину Амелі, яка приїздить у Японію, щоб пізнати культуру цієї країни та вивчити японську мову.  Японець Рінрі закохується в цю дивну дівчину, таку близьку й далеку водночас.

  “Міністерство граничного щастя”  – другий роман індійської письменниці Арундаті Рой. Він побачив світ через двадцять років після успішного дебюту – книжки “Бог дрібниць”, що принесла їй Букерівську премію.

   Романтична історія “Одного разу на різдво” в найкращих традиціях Джоджо Мойеса та Ніколаса Спаркса. Джозі Сільвер пише з неймовірною теплотою, а персонажі цієї історії стають частинкою вашого серця і лишаються в ньому надовго.

изображение_viber_2019-09-27_14-16-24

изображение_viber_2019-09-27_14-16-25

изображение_viber_2019-09-27_14-16-26

изображение_viber_2019-09-27_14-16-27

изображение_viber_2019-09-27_14-16-28

рпрп