«Еспресо. Вибір читачів» у Київській обласній бібліотеці для юнацтва!

im-im-Logo_premium_2 (1)Визначено дитячі книжки, які переходять в третій етап премії «Еспресо. Вибір читачів»

Упродовж липня-серпня 2018 року експертне журі визначало кращі книжки з довгого списку. З 50 книжок, які були подані на оцінку журі, до фіналу потрапили 3 книги.

Ось трійка фіналістів книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів» 2018 року, які потрапили до бібліотеки, та залишаться у наших фондах завдяки премії «Еспресо. Вибір читачів»! Наразі книги вже на руках у найактивніших та найменших читачів), адже вони мають обрати найкращу на їхній вибір книгу, та проголосувати за неї у представлених анкетах від премії «Еспресо. Вибір читачів»..

1. «Дрімучий ліс», Анастасія Лавренішина (Видавництво «Фонтан казок»).

Змалечку Уляна мешкає в моторошної рогатої чаклунки, яку називають Старою, яка вважається в лісі найголовнішою. Проте є такі закутки, в які Дрімучий ліс її не пускає. Якось Стара відправляє Уляну серед ночі в той закуток Дрімучого лісу, куди самій їй ходу нема, і вимагає, щоб дівчина принесла їй звідти Відьомську книгу…

2. «Моя Ба», Тетяна Стус (Видавництво «Ранок»). 

У кожної людини в серці є особливий будиночок пам’яті, де живе її рід. На порозі цього «дому» й Ба. Літня бабуся погано рухається, важко говорить, але це не заважає їй та її близьким бути люблячими, терпимими, радісними, цінувати кожну спільну мить.

3. «MOX NOX», Таня  Малярчук («Видавництво Старого Лева»).

Це історія химерної цивілізації рукокрилих істот, які заселили зруйновані міста після того, як звідти із невідомих причин щезли люди. Головна героїня птеропус Тереза намагається розгадати цю таємницю, а також вчиться розпізнавати справжніх друзів і боротися за правду, в яку вірить.

IMG_4353

IMG_4356

IMG_4360