В Ірпені відбудеться Другий Всеукраїнський книжковий фестиваль «Irpin Book Fest» 2017

20861557_1602406593156073_6287544283836200622_o29 вересня – 1 жовтня 2017 року на базі нового парку в Будинку творчості письменників відбудеться Другий Всеукраїнський книжковий фестиваль «Irpin Book Fest» 2017. Цей захід має на меті популяризувати читання книг українських авторів, повідомляють організатори.

Другий Всеукраїнський книжковий фестиваль «Irpin Book Fest» 2017 – проект, який має на меті масштабне представлення та популяризацію української літератури, підтримку вітчизняних авторів та видавництв. А також відродження колишньої слави Будинку творчості письменників «Ірпінь» та підтвердження іміджу міста Ірпінь, як літературної столиці, розвиток та популяризація книгочитання. Залучення широкої громадськості та спонсорів до підтримки українських авторів.

Нагадаємо, що 27 травня в Ірпені відбувся Перший книжковий фестиваль «Irpin Book Fest – 2017». Він зібрав чимало чудових авторів, ілюстраторів, видавців та прихильників друкованого слова. Загалом, минулого разу у книжковому фестивалі взяли участь понад 20 столичних і всеукраїнських видавництв.

Запрошуємо видавців, книгорозповсюджувачів, менеджерів літературних проектів, авторів а також народних майстрів, художників, фотографів, дитячі центри розвитку, ресторації до участі у книжковому фестивалі й інших заходах проекту. Прийом заявок і бронювання виставкових модулів розпочинаємо з серпня 2017 року. Пропонуємо вам долучитись до наповнення програми книжкового фестивалю. Ми відкриті до ваших пропозицій щодо проведення презентаційних і творчих заходів за участі авторів, редакторів, видавців, ілюстраторів та інших фахівців, які створюють сучасну українську книгу. Запрошуємо до співпраці митців різних напрямів, жанрів, стилів!

А також запрошуємо взяти участь у конкурсі «Літературний Олімп». Всеукраїнський літературний конкурс «Літературний Олімп» направлений на підтримку творчого потенціалу українців. Тема конкурсу – місто Ірпінь та Будинок творчості письменників «Ірпінь».

До участі у конкурсі допускаються всі, без вікових та професійних обмежень. Кількість учасників не обмежена. В конкурсі беруть участь роботи, в яких згадується або упізнається місто Ірпінь чи Будинок творчості письменників «Ірпінь». Твори приймаються в чотирьох номінаціях «Поезія», «Есе», «Нариси про людей» та «Оповідання». Для участі у конкурсі необхідно подати заявку (додаток 1) і конкурсну роботу (додаток 2) в оргкомітет за електронною поштою: osvita.rada@gmail.com. У темі листа необхідно зазначити: «Конкурс “Літературний Олімп”» і обрану номінацію. Якщо номінацій декілька, надсилати окремими листами. Заявки та роботи на участь в конкурсі приймаються до 4 вересня 2017 року.

Провести презентацію – в Будинку творчості письменників «Ірпінь».

Пропонуємо видавцям і літераторам поточну співпрацю для проведення заходів в рамках заходу.

Директор фестивалю «Irpin Book Fest» 

Дарина Катькало

тел.0932402316, 0508675337

e-mail: IrpinBookFest@ukr.net