Буккросинг в бібліотеці: нехай мої книжки читає цілий світ

 IMG_2238В Київській обласній бібліотеці для юнацтва цей рух почався давно з ініціативи самих читачів і бібліотекарів. Ось декілька історій про книжки, які з’явилися на наших поличках буккросингу.

Книга «Мудрость жизни – Любовь ко Вселенной» Лилии Шах, ці книги Київській обласній бібліотеці для юнацтва подарувала сама авторка, котра проживає в м. Києві. В книжці переживання про долю нашої планети, заклик творити Добро і вдячність Творцю за цей прекрасний світ!

 «Секреты музыки» книга, автора Т. М. Микушиної,  що розповідає про музику, що нас оточує, про звуки і їхній вплив на людську свідомість. Ці книги бібліотека отримали в подарунок від Всеукраїнської ГО «Слово Мудрости».

В грудні минулого року гостею нашої бібліотеки була Теодозія Зарівна яка презентувала журнал письменників України «Київ» та книгу «Мовчання цезію» (до 30-річчя Чорнобильської катастрофи). Вона є  головним редактором журналу «Київ» та автор  книг і поезій «Мить і вічність», «Дійство на крузі», «Сторож кинутого раю», «З вітчизною у гербі»,,,, романів «Каміння, що росте крізь нас…», «Соломʼяний вирій», «Полювання на птахів небесних», «Озеро в тумані» і т. д. Тож бібліотека з вдячністю отримала пакунок журналів «Київ», та збірку віршів Теодозії Зарівни «Провінційні розмисли».

Ось такі історії книг, які ми маємо на полиці буккросингу, звідти книги помандрують до своїх читачів.

IMG_2235

IMG_2147